Коли застосовується обробка взуття оцтом

Обробка взуття оцтом – боротьба зі всілякими грибковими захворюваннями, від яких страждає близько 18% населення світу. Оцтовий розчин – це ефективний лікарський засіб. За допомогою ватного тампона, змоченого у розчині оцту, уражену поверхню обробляють вироби, попередньо вимиту з милом і висушену. Виконують подібну процедуру 2 рази на день до повного лікування. Крім того, взуття стане м'якше і розтягнеться.
Як обробити взуття оцтом при грибкових захворюваннях стоп?
Якщо взуття незручне або виготовлена з неякісних матеріалів, вона може створити ніг «парниковий ефект», прекрасне умова для зародження і розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Оскільки майже у кожної людини існує ризик придбання цього небажаного грибкового захворювання, у якості профілактичних заходів необхідно обробляти вироби оцтом. Застосовуваний 40-% оцтовий розчин здатний ідеально продезінфікувати виріб при подібних захворюваннях стоп. Ватним (поролоновим) тампоном, змоченим в розчині оцтової кислоти, ретельно протирають внутрішню поверхню виробу, включаючи устілки. Потім подібний тампон поміщають у шкарпетки вироби і щільно запаковують взуття в пакет з поліетилену і кладуть у тепле місце на 24 години. Через добу витягують взуття з пакету і ретельно (тривалий час) провітрюють до повного зникнення різкого запаху. Рекомендується подібну процедуру повторювати кілька разів у процесі лікування. Обробка взуття оцтом – ефективний спосіб її дезінфекції. Недолік цього методу боротьби з грибковим захворюванням – неприємний запах оцту.
Обробка оцтом вузького і незручного взуття
В магазине (после примерки) ничто не предвещает беды, а дома, примерив обновку в очередной раз, понимаешь, что в новом дорогостоящем изделии вам тесно. Обладателям широкой стопы известна проблема узких изделий. Чтобы разрешить данную проблему, необходимо воспользоваться существующим способом расширения обуви с помощью раствора уксуса. Для этого нужно внутри обработать изделие 3% уксусным раствором, в особенности те участки, где изделие оказалось тесным. Как правило, такой незатейливый и простой способ обработки обуви используется в тех случаях, когда жмет в области пальцев. Щоб не завдати шкоду матеріалу виробу, не рекомендується обробляти розчином оцту його зовнішню поверхню. Для посилення розтягуючого ефекту краще зовні обробити виріб рослинним маслом.