Продавець Майстерок розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
9451 відгук
Відправка замовлень протягом 1-3 днів з моменту оплати!

Шановні клієнти!! Графік роботи інтернет магазину Майстерок: Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00, субота з 10:00 до 15:00, неділя вихідний день!

СУПЕРМАРКЕТ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ПОБУТОВИХ МАЙСТЕРЕНЬ
+380 (68) 399-97-65
+380 (66) 283-44-43
Додати відгук

Коли застосовується обробка взуття оцтом

Коли застосовується обробка взуття оцтом

Обробка взуття оцтом – боротьба зі всілякими грибковими захворюваннями, від яких страждає близько 18% населення світу. Оцтовий розчин – це ефективний лікарський засіб. За допомогою ватного тампона, змоченого у розчині оцту, уражену поверхню обробляють вироби, попередньо вимиту з милом і висушену. Виконують подібну процедуру 2 рази на день до повного лікування. Крім того, взуття стане м'якше і розтягнеться.

Як обробити взуття оцтом при грибкових захворюваннях стоп?

Якщо взуття незручне або виготовлена з неякісних матеріалів, вона може створити ніг «парниковий ефект», прекрасне умова для зародження і розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Оскільки майже у кожної людини існує ризик придбання цього небажаного грибкового захворювання, у якості профілактичних заходів необхідно обробляти вироби оцтом. Застосовуваний 40-% оцтовий розчин здатний ідеально продезінфікувати виріб при подібних захворюваннях стоп. Ватним (поролоновим) тампоном, змоченим в розчині оцтової кислоти, ретельно протирають внутрішню поверхню виробу, включаючи устілки. Потім подібний тампон поміщають у шкарпетки вироби і щільно запаковують взуття в пакет з поліетилену і кладуть у тепле місце на 24 години. Через добу витягують взуття з пакету і ретельно (тривалий час) провітрюють до повного зникнення різкого запаху. Рекомендується подібну процедуру повторювати кілька разів у процесі лікування. Обробка взуття оцтом – ефективний спосіб її дезінфекції. Недолік цього методу боротьби з грибковим захворюванням – неприємний запах оцту.

Обробка оцтом вузького і незручного взуття

В магазине (после примерки) ничто не предвещает беды, а дома, примерив обновку в очередной раз, понимаешь, что в новом дорогостоящем изделии вам тесно. Обладателям широкой стопы известна проблема узких изделий. Чтобы разрешить данную проблему, необходимо воспользоваться существующим способом расширения обуви с помощью раствора уксуса. Для этого нужно внутри обработать изделие 3% уксусным раствором, в особенности те участки, где изделие оказалось тесным. Как правило, такой незатейливый и простой способ обработки обуви используется в тех случаях, когда жмет в области пальцев. Щоб не завдати шкоду матеріалу виробу, не рекомендується обробляти розчином оцту його зовнішню поверхню. Для посилення розтягуючого ефекту краще зовні обробити виріб рослинним маслом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner