
Картон взуттєвий Flexan 0.8 мм, аркуш 1 м х 1.5 м
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 31180
132 ₴/лист
Показати оптові ціни+380 (68) 399-97-65
- +380 (66) 283-44-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картон взуттєвий Flexan 0.8 мм, аркуш 1 м х 1.5 м
Шкіркартон або взуттєвий картон являє собою композитний матеріал, який виробляється за допомогою розмелювання та змішування шкіряної тканини з целюлозою.
Застосовується:
- у виробництві взуття (устілки основні та вкладні)
- шкіргалантерейних виробів (ремені сумок, днище сумок, портмоне, рюкзаки)
Завдяки своїй міцності, зносостійкості та доступній ціні доАртон часто застосовується під час виготовлення стелей у жіночому, чоловічому та дитячому взутті, а гігієнічні якості цього матеріалу роблять його несприятливим середовищем для розмноження різних бактерій і грибків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Взуттєвий картон |
| Форма поставки | Лист |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кожкартон |
| Застосування | Виробництво взуття |
| Розмір листа | 1000*1500мм |
- Ціна: 132 ₴/лист

