
Картон взуттєвий TEXON 1.75 мм, лист 1м х 1.5 м
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3686
336,05 ₴/лист
Показати оптові ціни+380 (68) 399-97-65
- +380 (66) 283-44-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картон взуттєвий TEXON 1.7 мм, лист 1м х 1.5 м
Кожкартон або взуттєвий картон являє собою композитний матеріал, який виробляється шляхом розмелювання та змішування шкіряної тканини з целюлозою.
Благодаря своей прочности, износостойкости и доступной цене картон часто применяется при изготовлении стелек в женской, мужской и детской обуви, а гигиенические качества этого материала делают его неблагоприятной средой для размножения различных бактерий и грибков.

| Розміри | |
|---|---|
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Товщина | 1.7 мм |
| Основні | |
| Форма поставки | Лист |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Взуттєвий картон |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кожкартон |
| Застосування | Виробництво взуття |
| Розмір листа | 1000*1500мм |
- Ціна: 336,05 ₴/лист

